Ana sayfa

Guangzhou Homey Construction Limited

şirket Profili

Homey İnşaat Limited Şirketi(aşağıda “Homey” diyoruz) 16 yıllık ihracat tecrübesi ile Çin'de profesyonel bir Mastik ve Yapıştırıcı tedarikçisi.Yaklaşık 50.000 metrekarelik iki üretim tesisimiz var.Üretim kapasitesi20günde konteyner.

 

Kalite Güvencesi, satış ve üretim için harika bir yönetim ekibimiz var.Ürün tam uyumluCE standardıve Avrupa standardıISO11600.

 

Farklı ürünler geliştirmekiçin Farklı müşteri ihtiyaçları, Homey tÖ müşterilere geniş bir ürün yelpazesi:

• Sprey Poliüretan Köpükler

• Silikon Mastikler

• MS Polimer

• Akrilik Mastikler

• Sıvı Çiviler

• Poliüretan Mastikler

 

Denizaşırı Pazarımız

Homey ile yakın bir ilişki içindeonun müşteriler, dağıtımürünlerini üzerinde60+ülkelerAvustralya, İspanya, Türkiye, BAE, Brezilya, Endonezya vb. gibi ve bir dizi yüksek performans ve rekabetçi fiyatlı ürüne erişim.Dahası, uzun vadeli özel marka işbirliği kurdukdünyaca ünlü markalarla

 

 

Ar-Ge

Yüksek nitelikli araştırmacılar, mühendisler ve teknisyenlerden oluşan bir ekip, çeşitli ülkelerdeki müşterilerin özel gereksinimlerine uyarlanmış yeni ürün ve uygulamaların geliştirilmesi üzerinde sürekli olarak çalışmaktadır.

 

Ar-Ge faaliyetleri aşağıdaki iki başlık altında toplanmaktadır:

• Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürün ve çözümler geliştirmek

• Mevcut ürün performansı ve kalite iyileştirme

 

 

Servisimiz

Homey, teknik destek sağlamak ve ürün ve uygulama gereksinimleri konusunda danışmak için müşterilerle çalışmaya hazır, içinde özel bir Teknik Satış ekibi kurmuştur.Özel gereksinimleri olan müşteriler için, Mühendislik Ekibimiz ihtiyaçları karşılamak ve özelleştirilmiş uygulamalar tasarlamak için hazırdır.Gelişmiş müşteri hizmetleri operasyonumuz, zamanında verimlilik ve her zaman nezaket, sipariş işleme sağlamaya devam ediyor.

 

Homey, çalışanlarının değerlerini anlamaları için geniş bir platform yaratır ve aynı zamanda yenilikçi ve çok çalışan birçok yeteneği kendine çeker.Çalışma sırasında görevlerimizi yerine getirir ve günlük yaşamda ilişki kurarız.Gelecekte, sürekli gelişmek ve yenilik yapmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve yapıştırıcı ve dolgu macunu endüstrisinde ortaklaşa kilometre taşını oluşturacağız.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Homey İnşaat Limited Şirketi16 yıllık ihracat tecrübesi ile Çin'de Mastik ve Yapıştırıcı profesyonel bir tedarikçisi konumundadır.Yaklaşık 50.000 metrekarelik üç üretim tesisimiz, silikon dolgu macunu için iki fabrika ve pu köpük için bir fabrikamız var.Üretim kapasitesi20günde konteyner.Şimdiye kadar Homey ürünleri 60'tan fazla ülkeye satıldı.

Guangzhou Homey Construction Limited
Guangzhou Homey Construction Limited
Guangzhou Homey Construction Limited
Guangzhou Homey Construction Limited
Guangzhou Homey Construction Limited
Guangzhou Homey Construction Limited
Guangzhou Homey Construction Limited
Guangzhou Homey Construction Limited
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : Ev gibi

No. Çalışanları : 200~300

Yıllık satış : 40million-80million

Yıl kurulan : 2016

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Guangzhou Homey Construction Limited Sertifikalar Çin Guangzhou Homey Construction Limited Sertifikalar Çin Guangzhou Homey Construction Limited Sertifikalar